ErotikModels
Botanická 25, Brno
info@erotikmodels.cz
+420 773 23 77 33
logobabes

Welcome page

Informace pro modelky

Máš chuť zkoušet v životě něco nového?

Chceš vyzkoušet jaké jo to být profi modelkou?

Chceš se nechat rozmazlovat profesionálními vizážisty?

Chceš vypadat na fotkách jako "star"

Chceš si přivydělat na školu nebo hledáš zaměstnání?

Chceš vydělávat 10.000,- Kč za den?

Tak neváhej využít svou šanci, nemáš co ztratit!

Pro registraci klikni sem

Piercing


26.01.2011
Ahojky, aktuálně hledám modelky na solo - toys a lesbo focení, které mají piercing v jazyku, bradavkách nebo pipce:-) Jiný piercing bohužel ne. Jde o hromadný e-mail, takže koho se tento styl focení netýká, tak tomuto e-mailu nevěnujte pozornost. Děkuji Kateřina

SKAUTI, MODELKY - MÁTE HEZKOU KAMARÁKU?


16.07.2008
NAŠE AGETURA NABÍZÍ SKAUTSKÝ HONORÁŘ 1000Kč!
NAKONTAKTUJTE JI NA NAŠI AGENTURU A PO DOKONČENÍ JEJÍ PRVNÍ PRÁCE VÁM BUDE VYPLACEN JEDNORÁZOVÝ SKAUTSKÝ HONORÁŘ.

Info pro Vás


16.07.2008
Jsme brněnská modelingová agentura zabývající se zprostředkováním práce v oblasti focení erotických fotografií.
Rádi bychom Vás přesvědčili o tom,že i erotiku lze fotit na vysoké úrovni,s čistě profesionálním přístupem.
V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte na těchto telefonních číslech nebo emailech:

+420 604 207 030 Katerina e-mail: katerina.euromodels@gmail.com

Co je naše agentura zač?
Agentura ErotikModels funguje již 5 let v České Republice. V naši agentuře pracují pouze samé ženy, takže se nemůžete setkat s žádným neprofesionálním chováním.

Proč se agentura zabývá pouze focením erotiky?
Agentura v jejich začátcích měla zaměření zcela jiné a to výhradně na fashion, přehlídky a podobně. Bohužel Česká Republika nemá na tento druh zaměření žádnou práci. Existuje zde mnoho agentur, které se snaží každé dívce říci, že se z ní může stát úspěšná modelka a pak Vás bude nutit udělat si nesmyslnou školu modelingu a foto book za nehorázné peníze. Tyto agentury se mohou díky tomu uživit, ale do této kategorie jsme se nechtěli zařadit v žádném případě.

CHCEME, ABY DÍVKY U NÁS BYLY ŠTASTNÉ A VYDĚLÁVALY PENÍZE A NE Z LIDÍ TAHAT PENÍZE, ABY JSME ZAJISTILI FUNKČNOST NAŠI AGENTURY ( JAK SPOUSTA TZV. FASHION AGENTUR ČINÍ)

Jaký druh fotek? Často nás žádáte o zaslání fotografií, jaký styl se fotí. To bohužel není možné, z důvodu ochrany našich modelek. Asi by se Vám také nelíbilo, kdyby fotografie zhotovené s vámi byly posílány emailem dalším lidem. Tyto fotografie jsou k nahlédnutí v agentuře, proto prosím nelitujte čas a přijďte se osobně podívat. Jedná se o focení aktu a erotiky, ale kvalita zahraničních časopisů je úplně jiná než co se prodává v ČR. Záleží na fotografech, stylingu, makeupu a prostředí.

Zašlete mi Vaši www adresu?
Naše odpověď bude podobná jako ohledně druhů fotek. Naše web stánky jsou zaheslovány a přístupny pouze po sdělení hesla ,našim klientům. A TO PROTO, ŽE NA STRÁNKÁCH JSOU MODELKY NAŠÍ AGENTURY A MY GARANTUJEME JEJICH NEZVEŘEJŇOVÁNÍ . OCHRANA OSOBNÍCH INFORMACÍ A FOTOGRAFIÍ. PRO MODELKY JE PŘÍSTUPNÁ TATO ČÁST KDE SE DOVÍDAJÍ O CASTINGÁCH A PRÁCI

Jak se zaregistrovat do agentury?
VOLEJTE TELEFONI ČÍSLO 604 207 030 Katerina, TAM BUDE DOMLUVEN TERMÍN SCHUZKY, NA KTERÉ VÁM ASISTENTKA AGENTURY RÁDA VŠE UKÁŽE A OSOBNĚ VYSVĚTLÍ.
NEBO SE PŘÍPADNĚ MUŽEME ZKONTAKTOVAT PŘES EMAIL e-mail: katerina.euromodels@gmail.com
PROSÍM NEOBÁVEJTE SE JAKÉHOKOLIV DOTAZU!

Proč musím přijít osobně a nestačí zaslat fotky?
Musíme se s Vámi osobně domluvit jaký druh focení je pro Vás ještě přípustný a jaký už ne. Proto Vám zde ukážeme fotky aby jste je samy mohli posoudit. Jak správně zmiňujete, každý si pod slovem akty představí něco jiného, proto nechceme, aby došlo k omylu a vy jste přišli na focení, které jste neočekávaly.
Musíme zhotovit castingové fotografie, které pak naši fotografové používají pro výběr modelek na práci. A bohužel domácí foto - neprofesionální foto, je často zavádějící.

Platím nějaké poplatky podepisuji nějaké smlouvy?
V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ŽÁDNÉ REGISTRAČNÍ POPLATKY NEPLATÍTE. A K NIČEMU SE NEZAVAZUJETE.

Jak je to časově náročné?
Záleží pouze na Vás kdy budete mít čas fotit a kolik času jste ochotna obětovat castingům.
U nás v agentuře jsou zcela běžně registrovány studentky, zaměstnanci, maminky a vše se zvládá. Jde pouze o domluvu.

Mám vady na těle, jizvy a podobně, vadí to?
V žádném případě, záleží kde je jizva umístěna a jak je velká. V dnešní době nás oblbují kráskami z časopisů a spousta lidí si neuvědomuje, že ta dotyčná dívka vůbec nevypadá tak, jak ji vidíme.Vše je tvrdá práce vizážistů, fotografa, hra se světly a konečně retuší na počítači. Tak žádné obavy :-)

Proč se zaregistrovat do naší agentury?
Budeme se snažit zajistit vám co nejvíce pracovních příležitostí – samozřejmě diskrétní cestou. Za registraci v naši agentuře neplatíte žádné poplatky. Pro úspěšný start si u nás MUŽETE nechat zhotovit tzv. book za Kč 5.000,-, který vám umožní lepší prezentaci a získaní více práce u fotografů...

S kým spolupracujeme?
S našimi fotografy máme sjednanou dlouhodobou spolupráci. Jedna se o špičkové fotografy s mnohaletou praxí v oboru - s neprofesionálním chováním se u nás nemůžete setkat.

Kde se mohu setkat s nafocenými fotografiemi?
NIKDE. Fotky jsou zhotovovány výhradně pro zahraniční trh a vše je garantováno smlouvou. Nebudeme lhát, v dnešní době internetu, jsou možné malé úniky, ale 99% je zaručených, že se fotografie nikde neobjeví.

Jak foceni probíhá?
Focení se účastní vizážistka , případně její zástupce agentury. Fotíme v celé České Republice, Slovensku i v zahraničí. To ale neznemená, že cestovat musíte. Pokud se rozhodnete fotit pouze v ČR(studujete, máte malé dítě atd.) není to problém - vše je opravdu pouze na domluvě.

Jakou práci si mam vybrat?
Vše záleží pouze na vás, vaše rozhodnutí budeme absolutně respektovat a podle něj vás budeme i zastupovat a nabízet. Je jasné, ze čím více jste ochotna fotit, tím větší je šance na množství práce i vydělaní peněz. Nikdy se ale prosím nerozhodujte pro práci, která by vám měla být nepříjemná. Výsledkem by byly pouze špatné fotografie a z takové práce by jste neměla radost nejen vy, ale i fotograf, neboť fotografie, na kterých nevypadáte usměvavě, krásně a spokojeně, jsou neprodejné.

Co se bude dále dít po registraci v agentuře?
Prostřednictvím vašich fotografií vás budeme nabízet fotografům, produkcím a případně vás budeme zvát na užší castingy (výběrové konkurzy). Účast na castingu není povinna, ale vždy Vám může dopomoci k získání další zakázky.

Jak se dozvím, že mám práci?
Pokud budete fotografem vybrána, naše agentura se s vámi okamžitě spojí a bude vás o konkrétní práci podrobně informovat. Sjedná se s vámi termín focení a budou vám sděleny veškeré podrobnosti (typ a rozsah práce, místo focení, honorář). Samozřejmě jste svobodný člověk a s danou nabídkou nemusíte souhlasit - vše je pouze na Vás. Pokud ale danou práci potvrdíte, je nutné dodržet termín. V případě, že se na práci nemůžete dostavit, musíte o tom včas informovat agenturu, aby za vás mohla zajistit náhradu. Modelkám, které se více než jednou, bez řádné omluvy nedostaví na předem domluvený termín focení již dále domlouvat další práci naše agentura nebude.


Kateřina Klimešová
+420 604 207 030
e-mail: katerina.euromodels@gmail.comPraha


Pokud máte jakékoli dotazy, nebojte se mne kontaktovat. Ráda Vám na Vaše dotazy zodpovím.

TĚŠÍM SE NA SPOULUPRÁCI!

vertical line elementvertical line elementvertical line element

our partners / Naši partneři

headline